اجتماعیبین المللتیتر یک

حامد وردک پسر عبدالرحیم وردک، بالای یک مودل امریکایی تجاوز کرده است

سارا گولدن، مودل امریکایی ادعا کرده که پسر رحیم وردک وزیر دفاع پیشین افغانستان بر وی تجاوز کرده است.

به گزارش خبرگزاری سریع، رسانه های امریکایی گزارش داده اند که “حامد وردک” پسر “عبدالرحیم وردک” وزیر دفاع پیشین افغانستان، با فریب و نیرنگ بالای “سارا گولدن” مودل مشهور امریکایی تجاوز کرده است.

سارا گولدن یک مودل مشهور امریکایی در نیویارک است و ادعا دارد حامد وردک پسر رحیم وردک وزیر دفاع پیشین دولت افغانستان در هفته‌ آخر ماه جولای ۲۰۱۸ هنگامی که هردو به شهر میامی امریکا سفر می کردند، بر وی تجاوز جنسی نموده است.

سارا گولدن گفته است که حامد وردک دانش ‌آموخته دانشگاه جورج تاون امریکا است که تقریباً یک دهه قبل از طریق یک دوست سارا با وی معرفی شده بود.

سارا همچنان گفته است: حامد وردک یک شخص عیاش و محفلی است که از خرچ و مصرف پول‌هایش هیچ دریغ نمی کند. او همواره برایم هدیه می ‌خرید و می‌گفت که هیچ رشته‌ میان ما وجود ندارد. او از پول‌هایش به عنوان ابزار نفوذ بالای همه استفاده می‌کند.

سارا در شکایتش به محکمه گفته است که پس از درخواست چندین ساله از سوی حامد وردک، او موافقت کرده بود با وی ببیند اما بعد از سپری نمودن یک ماه رابطه عاشقانه با همدیگر، حامد وردک در جریان نخستین تعطیلات استقلال، باوی رفتار خشونت آمیز نموده است.

سارا همچنان گفته است که او می خواست رابطه اش را با وردک قطع کند،‌ اما اقای وردک بالای فشار آورده و او را از نگاه جنسی مورد حمله قرار داده است.

منبع افزوده است که حامد وردک نیز علیه سارا گولدن در محکمه مبنی بر اینکه سارا به هدف پولدار شدن با وی رابطه دروغین برقرار کرده است، شکایت نموده است و همچنان ادعا کرده است تا ۲۰ هزار دالری که به منظور تداوی سگ مریض سارا مصرف نموده است را دوباره حصول کند.

در همین حال الیکس فیلد وکیل مدافع حامد وردک اتهامات وارده بر موکلش را بی‌اساس می‌‌خواند.

حامد وردک پسر ۴۳  ساله رحیم وردک،‌ وزیر دفاع پیشین افغانستان است که در سال ۲۰۰۹ قرارداد ۳۶۰ میلیون دالری را به هدف انتقال وسایل نظامی امریکا به افغانستان، با حکومت ایالات متحده امریکا عقد نموده بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن